niedziela, 23 sierpnia 2015

Gra "FORTUNA"

Nie wytrzymam i muszę się pochwalić!!!!!
Kto z Was pamięta grę FORTUNA??????
Ostatnio szukając czegoś w internecie trafiłam przypadkiem na zdjęcie tej gry i przypomniało mi się moje dzieciństwo, kiedy to spędzaliśmy nad nią z bratem całe wieczory... To były czasy :-) Niestety po moim egzemplarzu nie zostało śladu...
Szukałam jej na różnych aukcjach, ale niestety jej cena była powalająca... Najtańsza jaką znalazłam kosztowała 180 zł. Mówi się trudno- wszystkiego mieć nie można... Gra nadal pozostała obiektem moich westchnień... AŻ DO DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Wybraliśmy się dziś z moim T na giełdę staroci :-) i oczywiście wróciłam obładowana skarbami. A wśród nich była ONA!!!! Zakupiona u miłego Pana za CAŁE PIĘĆ ZŁOTYCH!!!!  Kiedy usłyszałam ile kosztuje zrobiło mi się słabo :-)
Brakuje tylko kilku plastikowych domków i hoteli ale  poza tym jest kompletna!!! Posiada wszystkie karty i pieniążki. Jest w idealnym stanie i JEST MOJA :-)!!!!!!!!!!

4 komentarze:

 1. To coś w stylu Monopoly albo Eurobusiness, który zresztą mam i czasami z dzieciakami gram :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, tak zasady tych gier są podobne. Świetny sposób na długie wieczory :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju pamiętam ją super gierka miałem 10 lat jak sie pojawiła , jak dobrze poszukam u rodziców powinienem ją jeszcze mieć

  OdpowiedzUsuń
 4. chętnie kupię taką gre ma może ktoś ? djucho1@wp.pl

  OdpowiedzUsuń