niedziela, 3 stycznia 2016

NO TO CZYTAMY :-) !!!

Nowy Rok, nowe możliwości, nowe wyzwania... Jednym z tych wyzwań będzie WYZWANIE KSIĄŻKOWE :-)
Uwielbiam czytać książki choć muszę przyznać, że w ciągu ostatnich 2 lat troszkę zaniedbałam czytanie, ale tak to jest kiedy budowa domu trwa, trzeba zagospodarować ogród i jeszcze póżniej ogarnąć wykańczanie domku... W tym roku z wywiązaniem się z postanowienia nie będę  miała żadnego problemu :-)
Zainspirowana postem Pani Komody z blogu Nowele Domowe postanowiłam, że również wezmę udział w takiej zabawie :-) choć w troszkę "uproszczonej wersji"
Niestety po dwuletnie przerwie nazbierało mi się dużo książek, na które zabrakło mi czasu, a bardzo chciałam je przeczytać, więc troszkę zmodyfikowałam "moją listę" ale obiecuję, że w przyszłym roku w 100% będą to książki spełniające warunki Waszych wyzwań :-) Oczywiście żeby nie było tak łatwo, moja lista nie jest całkowicie podporządkowana moim zaległym książkom, więc z pewnością w ramach wyzwania poczytam sobie książki, po które normalnie bym nie sięgnęła :-) Czyli jakiś % warunków tej zabawy spełniam :-) i dodatkowo "za karę" (jakże przyjemną dla mnie) muszę przeczytać conajmniej 33 sztuki :-) (bonus związany z moimi urodzinami :-) !!!

A oto moje "hasła lekturowe"

Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć magiczną liczbę 33 :-) Zdaję sobie sprawę, że nie jest to wygórowana liczba, ale od czegoś trzeba zacząć :-)
Pozdrawiam cieplutko :-*

5 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za realizację wyzwania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł kochana!
  Ja też muszę odświeżyć (odczytać ) moją biblioteczkę. Ostatnio układałam książki kolorami - i okazło się że mam kilka ksiązek kt nie przeczytałam, tylko dlatego że o nich zapomniałam.
  Trzymam więc za Ciebie kciuki :)
  Ja już właśnie kończę 3 książkę w tym roku. A Tobie jak idzie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie zaczęłam czytać trzecią książkę, więc chyba nie jest najgorzej :-) dużo jeszcze przede mną, ale jak już pisałam uwielbiam czytać, więc mam nadzieję, że znajdę czas nie tylko przed snem :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czwartą :) - można tak się motywować na zmianę :)

  OdpowiedzUsuń